PŘEDSEDNICTVO ÚSTŘEDNÍ KOMISE CHO (funkční období 1.1.2016 - 31.12.2018)

cho (29 of 29).jpg

RNDr. Petr Holzhauser, Ph.D.

Předseda ÚK CHO

petr.holzhauser@vscht.cz

220 444 415

cho (11 of 29).jpg

doc. RNDr. Jan Kotek, Ph.D.

Místopředseda ÚK CHO

modrej@natur.cuni.cz

 221 951 261

Bures_Zdenek_15JL.JPG

MUDr. Ing. Zdeněk Bureš

Místopředseda ÚK CHO

Bures.Zdenek@seznam.cz

 

cho (22 of 29).jpg

Ing. Ivana Gergelitsová

Tajemnice CHO

Ivana.Gergelitsova@vscht.cz

739 677 472

cho (25 of 29).jpg

doc. RNDr. Karel Berka, Ph.D.

karel.berka@upol.cz

585 634 769

 

cho (15 of 29).jpg

Mgr. Petr Cígler, PhD.

petr.cigler@uochb.cas.cz

 220 183 429

 

cho (12 of 29).jpg

Prof. RNDr. Pavel Coufal, PhD.

pavel.coufal@natur.cuni.cz

 221 951 238

cho (23 of 29).jpg

RNDr. Karel Lichtenberg, CSc.

licht@gymji.cz

387 319 358

 

cho (14 of 29).jpg

Mgr. Radek Matuška

matuska@spschbr.cz

545 544 411

 

cho (16 of 29).jpg

RNDr. Jitka Šedivá

jitkasediva@gymnaziumjihlava.cz

567 303 613

 

 

KRAJSKÉ KOMISE CHO (předsedové krajských komisí jsou členy ÚSTŘEDNÍ KOMISE CHO pro funkční období 1.1.2016 - 31.12.2018)

cho (18 of 29).jpg

RNDr. Jan Kratzer, Ph.D.

Předseda, kraj Praha

jkratzer@biomed.cas.cz

241 062 487

hrdina.jpg

Michal Hrdina

Tajemník, kraj Praha 

hrdina@ddmpraha.cz

222 333 863

fotka

RNDr. Marie Vasileská, CSc.

Předseda, kraj Středočeský

marie.vasileska@seznam.cz

221 900 256

cho (20 of 29).jpg

Ing. Hana Kotoučová, Ph.D.

Tajemník, kraj Středočeský

hana.kotoucova@pedf.cuni.cz

221 900 256

cho (23 of 29).jpg

RNDr. Karel Lichtenberg, CSc.

Předseda, kraj Jihočeský

licht@gymji.cz

387 319 358

cermakova.JPG

Ing. Miroslava Čermáková

Tajemník, kraj Jihočeský 

cermakova@ddmcb.cz

386 447 319

chybejicifoto-2.jpg

Mgr. Jana Brichtová

Předseda, kraj Plzeňský

pertlova@mgplzen.cz

377 270 874

fotka

RNDr. Jiří Cais

Tajemník, kraj Plzeňský 

cais@kcvjs.cz

377 350 421

cho (21 of 29).jpg

Mgr. Zuzana Habětínková

Předseda, kraj Karlovarský

habetinkova@gymcheb.cz

739 322 319 - 226

Kubecek.jpg

Ing. Pavel Kubeček

Tajemník, kraj Karlovarský 

pavel.kubecek@kr-karlovarsky.cz

354 222 184; 736 650 096

fotka

Mgr. Tomáš Sedlák

Předseda, kraj Ústecký

sedlak@gymtce.cz

417 813 053

fotka

Zatím nebyl zvolen.

cho (19 of 29).jpg

PhDr. Bořivoj Jodas, Ph.D.

Předseda, kraj Liberecký

borivoj.jodas@volny.cz

485 353 579, 728 078 735

Kresslova_N.jpg

Bc. Natalie Kresslová

Tajemník, kraj Liberecký

natalie.kresslova@ddmliberec.cz

485 102 433, 602 469 162

cho (24 of 29).jpg

RNDr. Veronika Machková, Ph.D.

Předseda, kraj Královéhradecký

Veronika.Machkova@uhk.cz

603 539 197

fotka

Mgr. Dana Beráková

Tajemník, kraj Královéhradecký

berakova@cvkhk.cz

725 059 837

Bures_Zdenek_15JL.JPG

MUDr. Ing. Zdeněk Bureš

Předseda, kraj Pardubický

Bures.Zdenek@seznam.cz

 

fotka

Soňa Petridesová

Tajemník, kraj Pardubický

petridesova@ddmalfa.cz

605 268 303

cho (16 of 29).jpg

RNDr. Jitka Šedivá

Předseda, kraj Vysočina

jitkasediva@gymnaziumjihlava.cz

567 303 613

fotka

RNDr. Josef Zlámalík

Tajemník, kraj Vysočina

josefzlamalik@gymnaziumjihlava.cz

567 303 613

cho (17 of 29).jpg

RNDr. Valerie Richterová, Ph.D.

Předseda, kraj Jihomoravský

valinka@centrum.cz

604 937 265

fotka

Mgr. Zdeňka Antonovičová

Tajemník, kraj Jihomoravský

zdenka@luzanky.cz

 549 524 124; 723 368 276

fotka

Ing. Lenka Svobodová

Předseda, kraj Zlínský

l.svob@seznam.cz

776 010 493

fotka

RNDr. Stanislava Ulčíková 

Tajemník, kraj Zlínský 

ulcikova@zsslovenska.eu

577 210 284

fotka

RNDr. Lukáš Müller, Ph.D.

Předseda, kraj Olomoucký

mlluk@post.cz

585 634 419

cho (25 of 29).jpg

doc. RNDr. Karel Berka, Ph.D.

Tajemník, kraj Olomoucký

karel.berka@upol.cz

585 634 769

cho (26 of 29).jpg

Mgr. Radovan Gaura

Předseda, kraj Moravskoslezský

radovan.gaura@gpbfm.cz

558 433 515

fotka

Mgr. Marie Kociánová

Tajemník, kraj Moravskoslezský

marie.kocianova@svc-korunka.cz

599 527 321

 

 

 

Právě běží:

Co nás čeká