Přihlášení/registrace na web ChO
Přihlásit se
Po registraci se můžete přihlásit na školní kolo chemické olympiády (žáci, studenti) či chemickou olympiádu administrovat.
15Čen

Úlohy 59. ročníku ChO kat. E na webu

Úlohy školního kola 59. ročníku Chemické olympiády kategorie E jsou ke stažení v záložce Úlohy. Přejeme hodně štěstí při řešení!

čtěte více

07Čen

Úlohy kat. A 59. ročníku na webu!

Úlohy 59. ročníku Chemické olympiády pro kategorii A jsou na webu v záložce Úlohy. Zatím se jedná jen o teoretickou část, praxe bude dodána v průběhu prázdnin. Hodně štěstí při řešení!

čtěte více

22Kvě

Výběr na LOS Běstvina 2022

Byli vybráni postupující na Letní odborné soustředění mladých chemiků a biologů v Běstvině. Seznamy zobrazíte kliknutím na čtěte více. Další informace k soustředění budou zasílány soutěžícím na e-mail.

čtěte více

17Kvě

EOES 2022: Dva reprezentační týmy, dvě stříbra!

Ve dnech 8. - 14. 5. 2022 se v Hradci Králové konal první ročník mezinárodní soutěže EOES (European Olympiad of Experimental Science) mladých tříčlenných přírodovědných týmů (biolog, fyzik, chemik). Sjeli se účastníci z 20 evropských zemí, kde z každé země soutěžily vždy dva týmy.

čtěte více

03Kvě

Vědecký tábor VŠCHT Praha - VOLNÁ MÍSTA

VŠCHT Praha pořádá v termínu 7. - 12. 8. 2022 letní vědecký pobytový tábor pro žáky základních škol ve věku 10 - 15 let. Letošním tématem je "Podsvětí Fénixovy Lhoty". Registrace je otevřena do 15. 5. 2022. Více informací naleznete zde:

www.vscht.cz/spoluprace/skoly/pro-zaky/letni-tabor/zs

Budeme se těšit na zájemce z řad řešitelů Chemické olympiády kategorie D :)

Tým ChO

čtěte více