Přihlášení/registrace na web ChO
Přihlásit se
Po registraci se můžete přihlásit na školní kolo chemické olympiády (žáci, studenti) či chemickou olympiádu administrovat.
20Kvě

Druhé výběrové soustředění před IChO 2018

V termínu od 15. do 20. dubna 2018 proběhlo na PřF UK v Praze druhé výběrové soustředění před 50. Mezinárodní chemickou olympiádou (IChO). Soustředění se zúčastnilo 8 nejlepších účastníků po Národním kole a prvním výběrovém sosutředění. Letošní jubilejní 50. IChO se budou účastnit první čtyři studenti, pátý je náhradník. Podrobné výsledky jsou ke stažení zde.

čtěte více

16Dub

Přednášky pro ChO kat. B

Dovolujeme si pozvat řešitele Chemické olympiády kategorie B na přípravné přednášky před krajským kolem. Přednášky budou probíhat 2. 5. 2018 ve Stanici přírodovědců DDM hl. m. Prahy. Organizátorem akce je Informační centrum přírodovědných soutěží Gymnázia Botičská. Pro další informace klikněte na „čtěte více“.

čtěte více

10Dub

První výběrové soustředění před IChO 2018

V termínu od 19. do 24. března 2018 proběhlo na VŠCHT v Praze první výběrové soustředění před Mezinárodní chemickou olympiádou (IChO). Soustředění se účastnilo 16 nejlepších řešitelů Národního kola ChO v kategorii A. Účastníci řešili spolu s přednášejícími přípravné úlohy a napsali si i řadu testů, které prověřily jejich znalosti. Osm nejlepších postupuje do druhého výběrového soustředění, které se bude konat v Praze na Přírodovědecké fakultě UK od 15. do 20. dubna 2018. Pro seznam postupujících a podrobné výsledky klikněte na „Čtěte více“.

čtěte více

03Dub

Přednášky pro ChO kat. C

Dovolujeme si pozvat řešitele Chemické olympiády kategorie C na přípravné přednášky před krajským kolem. Přednášky budou probíhat 11. 4. 2018 ve Stanici přírodovědců DDM hl. m. Prahy. Organizátorem akce je Informační centrum přírodovědných soutěží Gymnázia Botičská. Pro další informace klikněte na „čtěte více“.

čtěte více

02Úno

54. Národní kolo ChO – výsledky

Ve dnech 29. 1. - 1. 2. 2018 proběhlo v Hradci Králové na půdě Farmaceutické fakulty UK Národní kolo 54. ročníku Chemické olympiády kategorií A a E. Vítězem v kategorii gymnazistů se stal sextán Jan Obořil z gymnázia v Brně-Bystrci se ziskem 83,7 bodu. V kategorii průmyslových škol zvítězil se zikem 81,6 bodu student čtvrtého ročníku Petr Palivec z Masarykovy střední školy chemické v Praze. Vítězům gratulujeme!

čtěte více

Právě běží:

Co nás čeká