Přihlášení/registrace na web ChO
Přihlásit se
Po registraci se můžete přihlásit na školní kolo chemické olympiády (žáci, studenti) či chemickou olympiádu administrovat.
22Kvě

Výběr na LOS Běstvina 2022

Byli vybráni postupující na Letní odborné soustředění mladých chemiků a biologů v Běstvině. Seznamy zobrazíte kliknutím na čtěte více. Další informace k soustředění budou zasílány soutěžícím na e-mail.

čtěte více

17Kvě

EOES 2022: Dva reprezentační týmy, dvě stříbra!

Ve dnech 8. - 14. 5. 2022 se v Hradci Králové konal první ročník mezinárodní soutěže EOES (European Olympiad of Experimental Science) mladých tříčlenných přírodovědných týmů (biolog, fyzik, chemik). Sjeli se účastníci z 20 evropských zemí, kde z každé země soutěžily vždy dva týmy.

čtěte více

03Kvě

Vědecký tábor VŠCHT Praha - VOLNÁ MÍSTA

VŠCHT Praha pořádá v termínu 7. - 12. 8. 2022 letní vědecký pobytový tábor pro žáky základních škol ve věku 10 - 15 let. Letošním tématem je "Podsvětí Fénixovy Lhoty". Registrace je otevřena do 15. 5. 2022. Více informací naleznete zde:

www.vscht.cz/spoluprace/skoly/pro-zaky/letni-tabor/zs

Budeme se těšit na zájemce z řad řešitelů Chemické olympiády kategorie D :)

Tým ChO

čtěte více

21Bře

Záznam ze semináře pro kat. B

Záznam ze semináře týkajícího se organické části úloh pro kat. B naleznete ZDE:

http://youtu.be/10y0__PWKXQ

čtěte více

13Bře

Přípravný seminář pro kategorii B - Organika

V pátek 18. 3. od 17 hodin proběhne online přípravný seminář pro řešitele úloh ChO kategorie B. Zaměřen bude na organickou část úloh. Připojit se mohou studenti i učitelé, odkaz pro připojení bude zveřejněn zde na stránkách. Těšíme se na viděnou a hojnou účast :) Tým ChO

čtěte více

Právě běží:

Co nás čeká