24Dub ’24

Registrace na LOS Běstvina 2024 OTEVŘENA!

Rádi bychom pozvali účastníky krajských kol na tradiční Letní odborné soustředění ChO a BiO Běstvina 2024, které se koná v termínu 29.6. – 13. 7. 2024 v táborové základně VŠCHT Praha.

V případě vašeho zájmu se přihlaste nejpozději do 9. 5. 2024 na tomto odkazu (políčko „Mám možnost bydlet ve vlastním stanu“ ignorujte :-). Políčko „Alternativní předmět a kategorie olympiády“ vyplňujte pouze v případě, že jste se účastnili více krajských kol nebo obou olympiád a kdyby to nevyšlo do oddílu, kam primárně chcete, uveďte další volby/y ve formátu „ChO C, BiO B“. Na pozdější přihlášení nebude brán zřetel, je potřeba rychle vybrat účastníky a sestavit oddíly. Po uvedeném termínu budou zveřejněny seznamy přijatých zájemců a budou jim poslány podrobné informace k letošnímu soustředění a pokyny k platbě. S případnými dotazy se prosím obracejte na Zuzku Kotkovou (kotkovaz@vscht.cz). Těšíme se na viděnou na Běstvině! Tým ChO

Výběrová kritéria, kapacitu a další podrobnosti naleznete kliknutím na čtěte více.


Chemická část má kapacitu 40 účastníků pro kategorii C, 20 pro kategorii B a 20 pro kategorie A+E. Účastníci se ze zájemců vybírají na základě pořadí a bodových zisků v teoretické části krajského kola příslusné kategorie do naplnění kapacity oddílu, přednost mají účastníci, kteří se budou účastnit celého soustředěníGarantovanou účast mají v kategoriích A, E a B vítězové krajských kol (pokud jsou v maturitním ročníku, tak ve vlastním ubytovaní ve stanu), v kategorii C účastníci na 1. a 2. místě. Účastnický poplatek 5.500 Kc zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových chatičkách, šestimístných srubech nebo vlastním stanu (maturanti), plnou penzi a odborný program (je možné zažádat o vystavení faktury pro rodiče/zaměstnavatele).

Právě běží:

Co nás čeká