10Dub ’18

První výběrové soustředění před IChO 2018

V termínu od 19. do 24. března 2018 proběhlo na VŠCHT v Praze první výběrové soustředění před Mezinárodní chemickou olympiádou (IChO). Soustředění se účastnilo 16 nejlepších řešitelů Národního kola ChO v kategorii A. Účastníci řešili spolu s přednášejícími přípravné úlohy a napsali si i řadu testů, které prověřily jejich znalosti. Osm nejlepších postupuje do druhého výběrového soustředění, které se bude konat v Praze na Přírodovědecké fakultě UK od 15. do 20. dubna 2018. Pro seznam postupujících a podrobné výsledky klikněte na „Čtěte více“.

V termínu od 19. do 24. března 2018 proběhlo na VŠCHT v Praze první výběrové soustředění před 50. Mezinárodní chemickou olympiádou (IChO). Soustředění se účastnilo 16 nejlepších řešitelů Národního kola ChO v kategorii A. Účastníci řešili spolu s přednášejícími přípravné úlohy a napsali si i řadu testů, které prověřily jejich znalosti. Osm nejlepších postupuje do druhého výběrového soustředění, které se bude konat v Praze na Přírodovědecké fakultě UK od 15. do 20. dubna 2018. Seznam postupujících a podrobné výsledky v PDF jsou ke stažení zde.